Olimpos – Fethiye

4 Gün 3 Gece

Olimpos-Fethiye

1.Gün
Sabah saat 10:00’da Olympos Ağaç evlerinden Demre, Andriake Limanına transfer.( Demre’den katılacak yolcularımız saat 12:00’da Demre otogarından alınır.) 12:30 itibari ile tekeye biniş.Kısa bir yüzme molası için Korsanlar Mağarasına hareket. Gece konaklama ve akşam yemeği için Gökkaya’ya hareket edilir. İsteğe bağlı olarak meşhur Smugglers Inn diskoya gidip eğlenebilirsiniz.

2.Gün
Kahvaltıdan sonra Simena’ya hareket edilir. Simena’da mola verilir. İsteğe bağlı olarak geleneksel Türk Balıkçı köyleri Bizans /Otaman Kaleyi ziyaret edebilirsiniz. Simena sonrası Batık şehire hareket edilir. Burada durmadan yavaş olarak gidilir. Akşam yemeği ve geceleme için Kekova’nın yanındaki koyda durulur.

3.Gün
Sabah 05:00 veya 06:00 gibi açık denizi geçebilmemiz’den dolayı kahvaltı için Kelebekler Vadisi’ne hareket. Kahvaltıdan sonra Kelebekler Vadisi’ne isteğe bağlı olarak yürünebilir. Öğle yemeği için Ölüdeniz’e hareket. İsteğe bağlı olarak yamaç paraşütü yaptırılır. Geceleme ve akşam yemeği için Gemiler Adası’ na hareket edilir.

4.Gün
Kahvaltıdan sonra öğle yemeği için Samanlık koyuna gidilir. Saat 13:00-14:00 civarında Fethiye Limana varış ve turumuzun sonu .

Çıkış Günleri: Salı ve Cuma

2022 Yılı Fiyatları
Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
EUR 320 EUR 320 EUR 320 EUR 380 EUR 430 EUR 380 EUR 320


Fiyata dahil olanlar 
Yatlarımızın bütün kabinler duş ve tuvaletlidir. Kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve bisküvi servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Fiyata dahil olmayanlar 
Tüm içecekler, hava alanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Kabinler 
Teknelerde kabinler 2 veya 3 kişiliktir, Tek kişi katılanlar kabin paylaşabilir, 3 kisiler de paylaşma olasılığı olabilir.

Çocuklar 
1–6 yaş : Tekne turuna girmesi müsait değildir. (Kabin turlarında)
7–10 yaş : Ailesi ile kalırsa 50% indirim
11 yaş üzeri : Tam fiyat

İletişim : 0533 768 3409