Olimpos – Fethiye

4 Gun 3 Gece

Olimpos-Fethiye

1.Gün : Sabah saat 10:00 da Olimpos Ağaç evlerinden Demre, Andriake Limanına transfer.( Demre’den katilacak yolcularimiz saat 12:00 da Demre otogarindan alinir )12:30 itibari ile tekeye biniş.Kısa bir yüzme molası için Korsanlar Mağrası na hareket.Gece Konaklama ve akşam yemeği için Gökkaya’ya hareket edilir. İsteğe bağlı olarak meşhur Smugglers Inn diskoya gidip eğlenebilirsiniz. (1.Gece).

2.Gün : Kahvaltıdan sonra Simena’ya hareket edilir. Simena’da mola verilir. İsteğe bağlı olarak geleneksel Türk Balıkçı köyleri Bizans /Otaman Kaleyi ziyaret edebilrsiniz. Simena sonrası Batık Şehire hareket edilir. Burada durmadan yavaş olarak gidilir.Akşam yemeği ve geceleme için Kekova yanındaki koyda durulur. (2.Gece).

3.Gün : Sabah 05:00 veya 06:00 gibi açık denizi geçebilmemizden dolayı kahvaltı için kelebekler Vadisi’ne hareket.Kahvaltıdan sonra Kelebekler Vadisi’ne isteğe bağlı olarak yürünebilir. Öğle yemeği için Ölüdeniz’e hareket.isteğe bağlı olarak yamaç paraşütü yaptırılır.Geceleme ve akşam yemeği içinGemiler Adası’ na hareket edilir. (3.Gece).

4.Gün : Kahvaltıdan sonra öğle yemeği için Samanlık koyuna gidilir. Saat 13:00-14:00 civarında Fethiye Limana varış ve turumuzun sonu .

Çıkış Günleri: Hergün

2013 Yılı Fiyatları
Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
EUR 185 EUR 185 EUR 185 EUR 235 EUR 235 EUR 235 EUR 185


Fiyata dahil olanlar
Yattalarimizin butun kabinler duş ve tuvaletlidir, kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve biskuvi servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Fiyata dahil olmayanlar
Tüm içecekler, havaalanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Kabinler
Teknelerde kabinler 2 veya 3 kişiliktir, Tek kişi katılanlar kabin paylaşır, 3. kisiler de paylaşma olasılığı olabilir.

Cocuklar
1 – 4 yas: Tekne turuna girmesi musait değildir (Kabin turlarında)
5 – 7 yas: Ailesi ile kalirsa 40% indirim
8 Yas uzeri: Tam fiyat

 

İletişim : 0252 612 54 23