Marmaris – Fethiye

4 Gün 3 Gece

Olimpos-Fethiye

1. Gün
Marmaris limanında bulunan teknenize saat 15:30’dan itibaren giriş yapabilirsiniz. Mavi turumuzun ilk gecesini Marmaris limanında geçireceğiz. Büyük bir yat limanına sahip bu şehirde akşam tarihi ve harika mekanları keşfedebilirsiniz.

2. Gün
Kahvaltı’dan sonra Ekincik Körfezi ile mavi turumuza keyifli bir başlangıç yapacağız. Burada sizlere bir nehir üzerindeki deltanın doğal güzelliklerini göstereceğiz. İsteğe bağlı olarak burada Dalyan turuna katılabilirsiniz. Bu tura katılan misafirlerimiz küçük tekne ile alınacaktır. Bu turda uçurum kenarındaki tarihi Likya mezarlarını görebilir, caretta kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İztuzu Plajının doğal güzelliğini keşfedebilir, çamur banyosu yapabilir, nehir kenarında mükemmel bir restaurantda öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz . Aksam yemeğimiz Ekincik Koyunda servis edilecektir. Bu özel koyda çeşitli su sporları yapabilirsiniz.

3.Gün
Bu sabah kahvaltı için erkenden Tersane Koyuna hareket edeceğiz. Burası yüzyıllar boyunca tersane olarak kullanılmış doğal sit koyudur. Öğle yemeği ve yüzme molasını Manastır Koyunda vereceğiz. Burada 2000 yıllık kalıntıları olan Kleopatra Hamamı bulunmaktadır. Burada roma hamamı kalıntılarının arasında yüzebilirsiniz. Daha sonra aksam yemegi için Fethiye Körfezinin en büyük adası olan Tersane Adası’na geceyi geçirmek için demir atılır.

4. Gün
Sabah kahvaltıdan sonra Turunçpınara tekne demirlenir. Burada öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Fethiye Anadolu medeniyetlerinden birisi olan Likya’nin bati sınırındaki en önemli şehirlerinden birisidir. Işıkların ülkesi anlamına gelen bu şehirin adının Apollon’un oğlu Telmessos’dan geldiğine inanılır. Misafirlerimiz saat 16:00’da tekneden ayrılırlar ve mavi turumuz Fethiye Limanında son bulur.

Çıkış Günleri : Her Cuma, Cumartesi ve Pazartesi

2019 Yılı Fiyatları
Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
EUR 320 EUR 360 EUR 450 EUR 450 EUR 360 EUR 270

Fiyata dahil olanlar
Yatlarımızın bütün kabinler duş ve tuvaletlidir. Kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve bisküvi servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Fiyata dahil olmayanlar
Tüm içecekler, hava alanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Kabinler
Teknelerde kabinler 2 veya 3 kişiliktir, tek kişi katılanlar kabin paylaşabilir, 3. kisiler de paylaşma olasılığı olabilir.

Çocuklar
1–12 yaş : Tekne turuna girmesi müsait değildir. (Kabin turlarında)
13 yaş üzeri: Tam fiyat

İletişim : 0252 612 54 23