Fethiye – Olimpos

4 Gun 3 Gece

Olimpos-Fethiye
1.Gün : Sabah saat 10:00 da Fethiye ofisimizde buluşma ve formalite işlemleri bitirildikten sonra yata biniş. Rezervasyonlu bütün yolcuların işlemleri bitirildikten sonra ve çıkışda alındıktan sonra 11:00-12:00 arası hareket edilir. İlk durağımız olan Samanlık Koyuna gidilir yüzme molası ve öğle yemeği için burada durulur.Daha sonra Ölüdeniz’e gidilir ve isteyenler burada extra olarak yamaç paraşütü yapabilirler.Hava ve deniz şartları iyi ise Kelebekler Vadisi’ ne de uğranır ve burada yüzme molası verilir. Akşam yemeği ve geceleme Gemiler Adasında. (1.Gece).

2.Gün : Güneş doğarken ya da doğmadan önce Gemiler Adası’ndan hareket edilir ve Kalkan’ın yanında olan Fırnaz Koyu yada Aquarium ‘da kahvaltı ve yüzme molası verilir. Öğle yemeği için Kaş’a hareket edilir ve isteyenler Kaş Limanı’na çıkıp gezebilirler.Akşam yemeği ve 2. geceleme için kekova yanındaki koya gidilir. (2.Gece).

3.Gün : Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Batık şehir kekova ‘ya hareket edilir. Kekova adasında durmak yasaktır onun için yat yavaş olarak ada yakınından geçerken yarısı deniz kenarında yarısı deniz içinde kalmış Likya Harabeleri seyredilir. Hemen bu ada karşısında bulunan geleneksel Türk balıkçı köyleri ve Bizans / Otaman kalesini ziyaret için Simena’ya gidilir ve öğle yemeği verilir. Yemekten sonra Gökkaya Koyu’na geçilir. Burada denizin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra ise arzu eden yolcular sadece yat yolcularının gidebileceği Disco Smugglers Inn de eğlenebilirler. (3.Gece).

4.Gün : Kahvaltıdan sonra Korsan Mağarası’na gidilir. Biraz yüzdükten sonra Demre Çayağzı Mevkii’nde Andriake Limanında alargaya demir atılır ve saat 11:00da da yat turumuz tamamlanmış olur .Fethiye ‘ ye geri dönecek veya Antalya ‘ya gidecek yolcuların demre Otogarı’na gitmelerine yardimci olurnuz. Olimpos’a gidecek yolcular ise servisimiz ile Olimpos’a kadar götürülürler.

Garanti Cikis Gunleri: Her Cumartesi , Salı , Perşembe

2016 Yılı Fiyatları
Nisan Mayis Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
EUR 220 EUR 220 EUR 220 EUR 260 EUR 280 EUR 260 EUR 220


Fiyata dahil olanlar
Yattalarimizin butun kabinler duş ve tuvaletlidir, kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve biskuvi servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Fiyata dahil olmayanlar
Tüm içecekler, hava alanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Kabinler
Teknelerde kabinler 2 veya 3 kişiliktir, Tek kişi katılanlar kabin paylaşır, 3. kisiler de paylaşma olasılığı olabilir.

Cocuklar

1 – 3 yas: Tekne turuna girmesi musait değildir (Kabin turlarında)

4 – 10 yas:  50% indirim

11 Yas ve uzeri 2. çocuklara tam ucret uygulanır.

Çocuklar ebeveyn kabininde kalır, ek yatak verilmez.

 

İletişim : 0252 612 54 23