Fethiye – Olimpos

4 Gün 3 Gece

Olimpos-Fethiye

1.Gün
Sabah saat 09:00’da Fethiye ofisimizde buluşma ve formalite işlemleri bitirildikten sonra yata biniş. Rezervasyonlu bütün yolcuların işlemleri bitirildikten sonra ve çıkışta alındıktan sonra 09:30-10:00 arası hareket edilir. İlk durağımız olan Samanlık Koyuna gidilir yüzme molası ve öğle yemeği için burada durulur. Daha sonra Ölüdeniz’e gidilir ve isteyenler burada extra olarak yamaç paraşütü yapabilirler. Hava ve deniz şartları iyi ise Kelebekler Vadisi’ ne de uğranır ve burada yüzme molası verilir. Akşam yemeği ve geceleme Gemiler Adasında.

2.Gün
Güneş doğarken ya da doğmadan önce Gemiler Adasından hareket edilir ve Kalkanın yanında olan Fırnaz Koyu yada Aquarium ‘da kahvaltı ve yüzme molası verilir. Öğle yemeği için Kaşa hareket edilir ve isteyenler Kaş Limanı’na çıkıp gezebilirler. Akşam yemeği ve 2. geceleme için Kekova yanındaki koya gidilir.

3.Gün
 Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Batık şehir Kekova’ya hareket edilir. Kekova adasında durmak yasaktır onun için yat yavaş olarak ada yakınından geçerken yarısı deniz kenarında yarısı deniz içinde kalmış Likya Harabeleri seyredilir. Hemen bu ada karşısında bulunan geleneksel Türk balıkçı köyleri ve Bizans / Otaman kalesini ziyaret için Simena’ya gidilir ve öğle yemeği verilir. Yemekten sonra Gökkaya Koyu’na geçilir. Burada denizin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra ise arzu eden yolcular sadece yat yolcularının gidebileceği Disco Smugglers Inn de eğlenebilirler.

4.Gün
Kahvaltıdan sonra Korsan Mağarası’na gidilir. Biraz yüzdükten sonra Demre – Çayağzı Mevkii’nde Andriake Limanında alargaya demir atılır ve saat 11:00’da da yat turumuz tamamlanmış olur .Fethiye‘ye geri dönecek veya Antalya‘ya gidecek yolcuların Demre Otogarı’na gitmelerine yardimci oluruz. Olympos’a gidecek yolcular ise servisimiz ile Olympos’a kadar götürülürler.

Garanti Çıkış Günleri: Her Cumartesi ve Salı

2022 Yılı Fiyatları
Nisan Mayis Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
EUR 320 EUR 320 EUR 320 EUR 380 EUR 430 EUR 380 EUR 320


Fiyata dahil olanlar
Yatlarımızın bütün kabinler duş ve tuvaletlidir. Kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve bisküvi servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Fiyata dahil olmayanlar
Tüm içecekler, hava alanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Kabinler
Teknelerde kabinler 2 veya 3 kişiliktir. Tek kişi katılanlar kabin paylaşır. 3. kisiler de paylaşma olasılığı olabilir.

Çocuklar 

1–6 yaş : Tekne turuna girmesi müsait değildir. (Kabin turlarında)
7–10 yaş : 50% indirim
11 yaş ve üzeri 2. çocuklara tam ücret uygulanır.

Çocuklar ebeveyn kabininde kalır, ek yatak verilmez.

İletişim : 0533 768 3409