Fethiye – Marmaris

4 Gun 3 Gece

Olimpos-Fethiye
1. Gün: Fethiye’ deki ofisimizde buluşma ve tekneye transfer ile basliyan mavi yolculugumuz, birbirinden güzel tabiat harikası olan 12 adalar bolgesininin yer aldigi meshur gocek korfezidir. Ilk yüzme molasından ve öğle yemeğinden sonra Yassıca Adaları’na hareket edilir ve daha sonra Bedri rahmi Koyu’na hareket.Bedri rahmi ilk “ Mavi Yolculuké yapan şahıslardan biridir ve ünlü bir Türk sanatçısıdır. Bedri Rahmi’nin ziyaretinden sonra koya bu isim verilmiştir. Ilk geceleme Bedri Rahmi koyunda, yada yakin bir koyda yapilir.

2. Gün: Sabah guzel bir kahvaltidan sonra yuzme molasi isin ilk once Manastir’a, daha sonra da Su alti kalintilarinin bulundugu Kleopatra Hamamina gidilir. Akşam yemeği ve geceleme de Ağa Limanda’dir.

3. Gün: Bugün ise erkenden Kumlu Büküne doğru seyir ile başlıyoruz. Turunç Koyu ve Cennet Adasında yüzme molası verikten sonra, oğleden sonra 16:00 civarı, Marmaris Limanı’na giriş yapacağız, son gecemizi Marmaris’de konakliyarak geciriyoruz.

4. Gün: Sabah Kahvaltıdan sonra 10.30′a gibi tekneden ayrılabilirsiniz.

Cikis Gunleri: Her Pazartesi, Cuma, Cumartesi

2016 Yılı Fiyatları
Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
EUR 255 EUR 290 EUR 380 EUR 460 EUR 290 EUR 250

 

Fiyata dahil olanlar
Yattalarimizin butun kabinler duş ve tuvaletlidir, kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve biskuvi servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Fiyata dahil olmayanlar
Tüm içecekler, havaalanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Kabinler
Teknelerde kabinler 2 veya 3 kişiliktir, Tek kişi katılanlar kabin paylaşır, 3. kisiler de paylaşma olasılığı olabilir.

Cocuklar
Çocuk fiyatları ve satışı hakkında farklı turların farklı olanakları vardır, lütfen ofisimizi arayıp sorunuz.

 

İletişim : 0252 612 54 23