Fethiye – Marmaris

4 Gün 3 Gece

Olimpos-Fethiye
1. Gün
Fethiye’deki ofisimizde buluşma ve tekneye transfer ile başlayan mavi yolculuğumuz, birbirinden güzel tabiat harikası olan 12 adalar bölgesinin yer aldığı meşhur Göcek körfezidir. İlk yüzme molasından ve öğle yemeğinden sonra Yassıca Adaları’na hareket edilir ve daha sonra Bedri Rahmi Koyu’na hareket. Bedri Rahmi ilk “ Mavi Yolculuk yapan şahıslardan biridir ve ünlü bir Türk sanatçısıdır. Bedri Rahminin ziyaretinden sonra koya bu isim verilmiştir. İlk geceleme Bedri Rahmi koyunda, yada yakin bir koyda yapılır.

2. Gün
Sabah güzel bir kahvaltıdan sonra yüzme molası için ilk önce Manastıra, daha sonra da su altı kalıntılarının bulunduğu Kleopatra Hamamına gidilir. Akşam yemeği ve geceleme de Ağa Limanındadır.

3. Gün
Bugün ise erkenden Kumlu Büküne doğru seyir ile başlıyoruz. Turunç Koyu ve Cennet Adasında yüzme molası verdikten sonra, öğleden sonra 16:00 civarı, Marmaris Limanı’na giriş yapacağız, son gecemizi Marmaris’de konaklayarak geçiriyoruz.

4. Gün
Sabah Kahvaltıdan sonra 10.30 gibi tekneden ayrılabilirsiniz.

Çıkış Günleri: Her Cumartesi

2022 Yılı Fiyatları
Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
EUR 300 EUR 350 EUR 430 EUR 500 EUR 350 EUR 300

Fiyata dahil olanlar
Yatlarımızın bütün kabinler duş ve tuvaletlidir. Kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve bisküvi servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Fiyata dahil olmayanlar
Tüm içecekler, hava alanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Kabinler
Teknelerde kabinler 2 veya 3 kişiliktir. Tek kişi katılanlar kabin paylaşabilir, 3. kişiler de paylaşma olasılığı olabilir.

Çocuklar
1–6 yaş : Tekne turuna girmesi müsait değildir. (Kabin turlarında)
7–10 yaş : 50% indirim
11 yaş ve üzeri 2. çocuklara tam ücret uygulanır.
Çocuklar ebeveyn kabininde kalır, ek yatak verilmez.

İletişim : 0533 768 3409