Fethiye – Kekova – Fethiye

7 Gun 6 Gece

Olimpos-Fethiye
1.Gün Sabah saat 10:00 da Fethiye ofisimizde buluşma ve formalite işlemleri bitirildikten sonra yata biniş.Rezervasyonlu bütün yolcuların işlemleri bitirildikten sonra ve çıkışda alındıktan sonra 11:00-12:00 arası hareket edilir. İlk durağımız Samanlık Koyu yada kelebekler vadisine gidilir yüzme molası ve öğle yemeği için burada durulur. Daha sonra Ölüdeniz’e gidilir ve isteyenler burada extra olarak yamaç paraşütü yapabilirler.Aksam yemeği ve geceleme Gemiler Adasında. (1.Gece).

2.Gün : Güneş doğarken ya da doğmadan önce Gemiler Adası’ndan hareket edilir ve Kalkan’ın yanında olan Fırnaz Koyu yada Aquarium ‘da kahvaltı ve yüzme molası verilir. Öğle yemeği için Kaş’ a hareket edilir ve isteyenler Kaş Limanına çıkıp gezebilirler.Akşam yemeği ve 2. geceleme için kekova yanındaki koya gidilir. (2.Gece).

3.Gün : Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Batık şehir kekova ‘ya hareket edilir. Kekova adasında durmak yasaktır onun için yat yavaş olarak ada yakınından geçerken yarısı deniz kenarında yarısı deniz içinde kalmış Likya Harabeleri seyredilir. Hemen bu ada karşısında bulunan geleneksel Türk balıkçı köyleri ve Bizans / Otaman kalesini ziyaret için Simena’ya gidilir ve öğle yemeği verilir. Yemekten sonra Gökkaya Koyu’na geçilir. Burada denizin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra ise arzu eden yolcular sadece yat yolcularının gidebileceği Disco Smugglers Inn de eğlenebilirler. (3.Gece).

4.Gün Kekova – Tersane – Üçağız : Kahvaltıdan sonra Likya’nın batık şehri Kekova’ya hareket edilir. Roma Dönemi’nden kalma bir tersane ve Bizans dönemi Kilisesi’nin görülebileceği Tersane Koyu’nda, öğle yemeği ve yüzme molası için ara verilir. Akşam yemeği ve geceleme için Üçağız Koyu’nda demirlenir.

5.Gün Simena – Gökkaya : Kahvaltıdan sonra Antik Likya’nın en güzel fotoğraflarından birisini çekmek için, karadan Kaleköy (Simena) gezisi yapılabilir. Öğle yemeği ve yüzme molası için Gökkaya Limanı’nda demirlenir. Akşam yemeği ve geceleme için ise Üçağız Limanı’ndaki başka bir koya demirlenir.

6.Gün Bayındır Limanı – Kalkan : Kahvaltıdan sonra Bayındır Limanı’na hareket edilir ve yüzme molası verilir. Öğleden sonra Kalkan Limanı’na demirlenir. Arzu edilirse, opsiyonlu olarak Likya Kentleri turu düzenlenebilir. Likya’nın başkenti Xhantos, ticaret merkezi ve liman şehri olan Patara, spor kenti Tilos, Likya bölgesi’nin en önemli dini merkezi Letoon ve ünlü Saklıkent Kanyonu bu turun güzergahı içerisine alınabilir. Akşam yemeği ve geceleme Kalkan Limanı’nda yapılır.

7.Gün Çamlıburun – Battıkkaya – Fethiye : Sabah erken saatlerde Çamlı Burun’a hareket için demir toplanır. Öğle yemeği molasından sonra Batıkkaya Koyu’nda demirleme yapılır ve yüzme molası verilir. Akşam yemeği ve geceleme için Fethiye Limanı’na girilir.

Garanti Cikis Gunleri: Her Cumartesi , Salı, Perşembe

=

2016 Yılı Fiyatları
Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
EUR 410 EUR 410 EUR 410 EUR 490 EUR 530 EUR 490 EUR 410


Fiyata dahil olanlar
Yattalarimizin butun kabinler duş ve tuvaletlidir, kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve biskuvi servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Fiyata dahil olmayanlar
Tüm içecekler, havaalanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Kabinler
Teknelerde kabinler 2 veya 3 kişiliktir, Tek kişi katılanlar kabin paylaşır, 3. kisiler de paylaşma olasılığı olabilir.

Cocuklar
1 – 3 yas: Tekne turuna girmesi musait değildir (Kabin turlarında)

4 – 10 yas:  50% indirim

11 Yas ve uzeri 2. çocuklara tam ucret uygulanır.

Çocuklar ebeveyn kabininde kalır, ek yatak verilmez.

İletişim : 0252 612 54 23

0533 768 34 09