Fethiye 12 Adalar

3 Gün 2 Gece

Fethiye 12 Adalar


1. Gün
Saat 11:30 gibi Fethiye yat limanından ayrılış. Öğle yemeği öncesi Turunç koyunda veya Karacaören’de yüzme molası. Daha sonra Ölüdeniz bölgesine geçiş ve geceleme Gemiler (St. Nicholas) adasında.

2.Gün
Kahvaltıdan sonra hareketle, Kelebekler Vadisini ve Ölüdeniz’i görüp, eğer hava ve deniz koşulları izin verirse buralarda yüzme molası verilir. Daha sonra Göcek bölgesine, Merdivenli Koy veya Kleopatra koyunda demirleme. Geceleme Sarsala veya Taşyaka koyunda.

3. Gün
Yüzme molası için Tersane adasına varış. Öğle yemeğinden sonra Yassıcalar’da yüzme molası ve Kızılada’ya doğru hareket ediyoruz. Kaptanın vereceği karara göre Kızılada veya Samanlık koyunda yüzme molası. Bu turun son gecelemesi Fethiye Limanında, tekne’den ayrılış.

Çıkış Günleri : Her gün

2019 Yılı Fiyatları
Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
EUR 245 EUR 245 EUR 245 EUR 295 EUR 315 EUR 295 EUR 245


Fiyata dahil olanlar
Yatlarımızın bütün kabinler duş ve tuvaletlidir. Kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve bisküvi servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Fiyata dahil olmayanlar
Tüm içecekler, hava alanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Kabinler
Teknelerde kabinler 2 veya 3 kişiliktir, Tek kişi katılanlar kabin paylaşabilir. 3. kisiler de paylaşma olasılığı olabilir.

Çocuklar
1–6 yaş : Tekne turuna girmesi müsait değildir. (Kabin turlarında)
7–10 yaş : 50% indirim
11 yaş ve üzeri 2. çocuklara tam ücret uygulanır.

Çocuklar ebeveyn kabininde kalır, ek yatak verilmez.

İletişim : 0252 612 54 23