Fethiye 12 Adalar

3 Gun 2 Gece

Fethiye 12 Adalar


1. Gün: Saat 11:30 gibi Fethiye yat limanindan ayrilis. Ögle yemegi öncesi Turunç koyunda veya Karacaören’de yüzme molasi. Daha sonra Ölüdeniz bölgesine geçis ve geceleme Gemiler (St. Nicholas) adasinda.

2. Gün: Kahvaltidan sonra hareketle, Kelebekler Vadisini ve Ölüdeniz’i görüp, eger hava ve deniz kosullari izin verirse buralarda yüzme molasi. Daha sonra Göcek bölgesine, Merdivenli Koy veya Kleopatra koyunda demirleme. Geceleme Sarsala veya Tasyaka koyunda.

3. Gün: Yüzme molasi için Tersane adasina varis. Ögle yemeginden sonra Yassicalar’da yüzme molasi ve Kizilada’ya dogru hareket. Kaptan’in verecegi karara gore Kizilada veya Samanlik koyunda yüzme molasi. Bu turun son gecelemesi Fethiye Limaninda, tekne’den ayrilis.

Cikis Gunleri: Sorunuz

2016 Yılı Fiyatları
Nisan Mayis Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
EUR 205 EUR 205 EUR 205 EUR 245 EUR 265 EUR 245 EUR 205


Fiyata dahil olanlar
Yattalarimizin butun kabinler duş ve tuvaletlidir, kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri, meyveler, akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve biskuvi servisleri. Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot, su kullanma, mürettebatın hizmetleri, yat ve yolcu sigortası, liman giderleri.

Fiyata dahil olmayanlar
Tüm içecekler, havaalanı transferi, yat limanına transferler. Su sporları, ören yeri giriş ücretleri, tur bitiminden sonra yat limanından transferler.

Kabinler
Teknelerde kabinler 2 veya 3 kişiliktir, Tek kişi katılanlar kabin paylaşır, 3. kisiler de paylaşma olasılığı olabilir.

Cocuklar

1 – 3 yas: Tekne turuna girmesi musait değildir (Kabin turlarında)

4 – 10 yas:  50% indirim

11 Yas ve uzeri 2. çocuklara tam ucret uygulanır.

Çocuklar ebeveyn kabininde kalır, ek yatak verilmez.

İletişim : 0252 612 54 23